parafianowawies.info

Wielkanoc
to najważniejsze święto –
Jezus zmartwychwstał!

Dokonała się tajemnica odkupienia. Okrutna męka i śmierć Chrystusa na krzyżu zachwiała wiarę w wielu sercach, ale zmartwychwstanie udowodniło, że jest prawdziwie Mesjaszem, Synem Bożym.

"A oto powstało wielkie trzęsienie ziemi. Albowiem anioł Pański zstąpił z nieba, podszedł, odsunął kamień i usiadł na nim. Postać jego jaśniała jak błyskawica, a szaty jego były białe jak śnieg. Ze strachu przed nim zadrżeli strażnicy i stali się jakby umarli".

Bóg Ojciec wskrzesił Swojego Syna i On żyje pośród nas.

Jest dla nas nadzieją.

Silni Jego Miłością wierzymy, że potrafimy naprawiać swoje błędy, ratować świat przed konsekwencjami naszych decyzji.

Modlimy się o pokój, dzięki któremu wszyscy ludzie na całym świecie mogliby żyć i pracować  w pełni wykorzystując swoje talenty i umiejętności na chwałę Boga i dla dobra ludzkości.

Chrystus oddalił od nas lęk, ból, samotność i cierpienie. Pozostała tylko Miłość.
Każdy z nas musi dokonać wyboru, czy chce żyć nakarmiony owocami Zmartwychwstania Chrystusa.