Grupy parafialne

• Rycerze Niepokalanej

Spotkania odbywają się 14 dnia miesiąca po Mszy Świętej.
  • Liturgiczna Służba Ołtarza

Ministranci i lektorzy mają swoje spotkania w każdą sobotę o godz. 9.00.

• Róże Różańcowe

"Żywy Różaniec" jest zorganizowaną wspólnotą osób, które modlą się codziennie na różańcu. Organizacja ta odpowiada kształtowi samej modlitwy różańcowej, która polega na rozważaniu 20 tajemnic z życia Jezusa i Maryi przy jednoczesnym odmawianiu przy każdej tajemnicy jednego "Ojcze nasz" 10 "Zdrowaś Maryjo" i jednego "Chwała Ojcu".
  • „Margaretki”

"Margaretki" to siedmioosobowe grupy wiernych, którzy codziennie modlą się za konkretnych kapłanów.

• Grupa Charytatywna

Parafialna Grupa Charytatywna Św. Brata Alberta Chmielowskiego

8 listopada 2016r. swoją działalność w naszej parafii rozpoczęła Grupa Charytatywna. Jej powstanie  zostało zaaranżowane jako odpowiedź na wezwanie, które niósł ze sobą Nadzwyczajny Jubileuszowy Rok Miłosierdzia.

• Grupa Muzyczna „Barka”

Grupa Muzyczna ,,Barka” została założona w 2016 roku z incjatywy kilku małżeństw naszej Parafii oraz ówczesnego ks. proboszcza Mirosława Wądrzyka.

• Grupa Pielgrzymkowa

Parafialna Grupa Pielgrzymkowa
    MIŁO WSPOMINAMY NASZE DOTYCHCZASOWE PIELGRZYMKI...

Z naszej parafii organizowanych jest sporo wyjazdów pielgrzymkowych. Zarówno parafianie, jak i mieszkańcy okolicznych miejscowości, bardzo polubili wspólne wędrowanie do różnych zakątków naszego pięknego kraju. Zdarza się, choć nieco rzadziej, że wyruszamy także w podróże zagraniczne.
  • Domowy Kościół

Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło Życie (Oaza Rodzin), jest małżeńsko-rodzinnym ruchem świeckich w Kościele, który jest jednym z nurtów posoborowej odnowy Kościoła w Polsce. Domowy Kościół łączy w sobie charyzmaty Ruchu Światło-Życie i międzynarodowego ruchu małżeństw katolickich Equipes Notre-Dame (END).
  • Apostolstwo Miłosierdzia Bożego

„[Niech pokładają] nadzieję w miłosierdziu Moim najwięksi grzesznicy. Oni mają prawo przed innymi do ufności w przepaść miłosierdzia Mojego. Córko Moja, pisz o Moim miłosierdziu dla dusz znękanych. Rozkosz Mi sprawiają dusze, które się odwołują do Mojego miłosierdzia. Takim duszom udzielam łask ponad ich życzenia. Nie mogę karać, choćby ktoś był największym grzesznikiem, jeżeli on się odwołuje do Mej litości, ale usprawiedliwiam go w niezgłębionym i niezbadanym miłosierdziu swoim. Napisz: Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, otwieram wpierw na oścież drzwi miłosierdzia Mojego. Kto nie chce przejść przez drzwi miłosierdzia, ten musi przejść przez drzwi sprawiedliwości Mojej...” Dzienniczek 1146