Zbiórka żywności 2022

26 listopada w sklepach Delfin, Jaśmin i Delikatesy Centrum odbędzie się zbiórka żywności, którą organizuje Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi i Grupa Charytatywna św. Brata Alberta działająca w naszej Parafii.

Zbiórka trwać będzie w godzinach od 9.00 do 16.00. Wszystkich mających otwarte serca na potrzebujących zapraszamy do współpracy i zrobienia zakupów w wymienionych sklepach.

Każdy najmniejszy dar będzie przyjęty z wdzięcznością i pozwoli pomóc tym , którzy potrzebują naszego wsparcia. Z góry bardzo serdecznie dziękujemy za każdą okazaną pomoc.

Dyrekcja, pracownicy
i uczniowie Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi