parafianowawies.info

Grupa Muzyczna „Barka”

Grupa Muzyczna ,,Barka” została założona w 2016 roku z incjatywy kilku małżeństw naszej Parafii oraz ówczesnego ks. proboszcza Mirosława Wądrzyka.

Powstała ona, aby muzyką i słowem wychwalać Imię Pana, bowiem te dwie rzeczy poruszają najwrażliwsze rejony duszy człowieka i zbliżają go do Boga.

Na początku istnienia Grupa uświetniała okazjonalnie swym śpiewem Msze Św., a od września 2016 roku prowadzi trzeciosobotnie Adoracje Najświętszego Sakramentu.

,,Śpiew pozwala przeżywać wiarę, jako żywiołową radość i miłość,
jako ufne wezwanie na zbawczą interwencję Bożą.” /św. Jan Paweł II
/

Celem naszej Grupy jest by jak największa liczba osób wraz z nami wysławiała Boga najpiękniejszą formą modlitwy jaką jest muzyka, dlatego ZAPRASZAMY w każdą trzecią sobotę miesiaca na godzinę 20:00 do wspólnego adorowania Najświętszego Sakramentu.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Adoracja - listopad 2016: Zobacz GALERIĘ zdjęć.
Adoracja - styczeń 2017: Artykuł Gościa Niedzielnego, Galeria zdjęć (Źródło: GN)
Trzeciopiątkowa Msza Św. - artykuł, galeria zdjęć.
Adoracja - kwiecień 2017: Artykuł Gościa Niedzielnego, Galeria zdjęć (Źródło: GN)