Komunia 2022

(…)
Bogu się mówi – tak

/ J. Twardowski/

15. maja 2022r. był w naszej parafii dniem Pierwszej Komunii Świętej dla kolejnego rocznika  uczniów uczęszczających do klasy trzeciej. Podczas Mszy św. o godz. 11.00 dzieci przyjęły do swoich serc Pana Jezusa po raz pierwszy.

Każdy z nas pamięta ten dzień. Jest to jedno z najważniejszych wspomnień naszego dzieciństwa poprzedzone przygotowaniami na katechezach, próbami i pierwszą spowiedzią.

Czas oczekiwania, drżenie serca …

O szczęście niepojęte Bóg sam odwiedza mnie,
O Jezu wspomóż łaską, bym godnie przyjął Cię.

Jezu pragnę, abyś nieustannie gościł w moim sercu, bo dzięki Tobie możemy być dobrymi ludźmi.