Zaproszenie do Apostolstwa Bożego Miłosierdzia

Zaproszenie do  Apostolstwa Bożego Miłosierdzia
Święty Jan Paweł II, w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, w dniu 17 sierpnia 2002 roku polecił nam: Niech się spełnia zobowiązująca obietnica Pana Jezusa, że stąd ma wyjść iskra, która przygotuje świat na ostateczne Jego przyjście.
Trzeba tę iskrę Bożej Łaski roznieca. Trzeba przekazywać światu ogień Miłosierdzia. W Miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój a człowiek szczęście! To zadanie powierzam wam, drodzy bracia i siostry, Kościołowi w Krakowie i w Polsce oraz wszystkim czcicielom Bożego miłosierdzia, którzy tu przybywać będą z Polski i z całego świata. Bądźcie świadkami miłosierdzia!”

Dzisiejszy świat potrzebuje Bożego Miłosierdzia , ale także potrzebuje współpracowników Chrystusa miłosiernego w dziele zbawiania dusz. Dlatego gorąco zachęcamy i zapraszamy do włączenia się w nowo tworzone w naszej parafii Apostolstwo Bożego Miłosierdzia, które przez swoją codzienną modlitwę oraz uczynki miłosierdzia względem duszy i ciała będzie tą zbawczą iskrą, także dla naszej wspólnoty parafialnej. Szczegóły na plakacie, oraz u księży.