Zmiana personalna w naszej parafii

„Kapłaństwo jest z natury podejmowaniem służby(…)
/Ks. bp Piotr Greger/

Dekretem bp Romana Pindla 1 lipca 2020 r. posługę w naszej parafii rozpoczął ks. Marek Duraj z Parafii Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Rycerce Górnej.
Powitaliśmy Go w imieniu wspólnoty, zapewniając o modlitewnym wsparciu. Życzyliśmy, aby Matka Jezusa otaczała Go nieustanną opieką, zaś wiara, nadzieja i miłość były tarczą w zmaganiach z przeciwnościami. Mamy nadzieję, że realizując swoje powołanie, będzie pomagał nam wydobywać z naszych serc to, co najcenniejsze – miłość do człowieka i Boga.
Pierwsza wspólna modlitwa podczas Mszy św. była świadectwem zawierzenia Boskiemu Miłosierdziu.

Dotychczasowy administrator ks. Wojciech Pastwa będzie służył Bogu i ludziom w Parafii Chrystusa Króla w Bielsku-Białej Leszczynach.

Dziękując Mu za Jego oddanie i ogromne zaangażowanie w życie naszej parafii, życzymy, aby podobnie jak Jego patron, był nadal niestrudzonym orędownikiem Chrystusa, a Jego serce radowało się owocami duszpasterskiej pracy.

Szczęść Boże!