Misje Święte 2022

„Otwórzcie drzwi Chrystusowi”

Od 9-16 października 2022r. trwały w naszej parafii Misje Święte. Prowadził je ojciec Mirosław Kopczewski.

W niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00 w szczególny sposób podziękowaliśmy o. Mirosławowi za jego posługę w tym wyjątkowym dla całej wspólnoty czasie, który przypadł w okresie, gdy codziennie spotykamy się na modlitwie różańcowej, błagając Matkę Jezusa o opiekę i wstawiennictwo.

Misyjne nabożeństwa (Godzina Miłosierdzia, Koronka do Bożego Miłosierdzia, Nabożeństwo Różańcowe, Apel Jasnogórski, Adoracja Najświętszego Sakramentu, Droga Krzyżowa) dały nam możliwość ponownego spotkania z Bogiem – „nowego otwarcia” oraz zawierzenia Maryi rodzin.

Dziękując o. Mirosławowi, zapewniliśmy również o nieustannej modlitwie w jego intencji, ponieważ to ona ma moc „przenoszenia gór” i czynienia cudów, tam, gdzie nadzieja ledwie się tli.

Drzwi zostały otwarte.
Bóg czeka na Ciebie…